کامپیوتر کارت اینتل

ارتقاء گجت های هوشمند از طریق کامپیوتر کارت اینتل 2

ارتقاء گجت های هوشمند از طریق کامپیوتر کارت اینتل

شرکت اینتل از بزرگ ترین و خلاق ترین کمپانی های آمریکایی است که در زمینه سخت افزار فعالیت میکند. حال این کمپانی سخت افزاری با نام کامپیوتر کارت اینتل معرفی کرده که گجت های هوشمند را از منسوخ شدن نجات میدهد.و این اتفاق با ارتقاء سخت افزاری این گجت ها انجام میشود.

مشکلی که گجت های هوشمند همانند تلویزیون های جدید دارند عدم قابلیت ارتقاء و بروزرسانی است . و در صورتی که قابلیت و امکانات جدیدی ظهور کند شما مجبور به تعویض آن گجت هوشمند میشوید.اتفاقی که رخ داده حاکی از آن است که این کمپانی دست به کار شده و برای حل این مشکل محصولی تحت عنوان کامپیوتر کارت اینتل ارائه داده است.

کامپیوتر کارت اینتل
کامپیوتر کارت اینتل

با این امید که این پلتفرم بتواند با قرارگیری در گجت های هوشمند ، قابلیت ارتقاء را به آن ها اضافه کند.

کامپیوتر کارت اینتل چگونه عمل می‌کند ؟

این ایده در واقع استفاده از یک کامپیوتر کارت اینتل بر روی گجت هوشمندی همچون یک تلویزیون و یا یک یخچال است. این کارت ها شامل چیپ های سیستمی، مموری، حافظه و قابلیت های مختلف ارتباطی مبتنی بر شبکه هستند. این کمپانی در ارتباط با کامپیوتر کارت اینگونه می‌نویسد:

تولید کنندگان گجت های هوشمند میتوانند با طراحی یک مکان خاص برای اسلات کامپیوتر کارت اینتل ( Intel Computer Card ) در داخل دیوایس میتوانند از منابع این ابزار استفاده کرده و توانایی گجت ها را افزایش دهند.

کامپیوتر کارت اینتل چگونه عمل می‌کند
کامپیوتر کارت اینتل چگونه عمل می‌کند

تا حدودی میتوان گفت با ظهور این کامپیوتر کارت مشکل منسوخ شدن زودهنگام دستگاه های هوشمند از بین خواهد رفت . لازم به ذکر است که این شرکت تولیدکننده با کمپانی های بزرگی همچون دل، اچ پی، لنوو و شارپ برای توسعه این پلتفرم همکاری هایی را آغاز کرده است.

امیدواریم که این بحث مورد توجه کاربران شاهین استوک قرار گرفته باشد کاربران عزیر میتوانند برای مشاهده سایر مقالات به این لینک رجوع کنند

شاد و پولدار باشید

شاهین استوک

 

2 Comments

  1. با تشکر از مطلب خوبتون

    1. مرسی از اظهار نظر زیبای شما کاربر عزیز

      شاهین استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X