برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های شاهین استوک بوده است و شاهین استوک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت شاهین استوک، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند ) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۱۱ روز مهلت تست و تعویض کالا می باشند.کاربران گرامی در هنگام خرید محصولات می توانند گارانتی یک ساله,گارانتی دو ساله,گارانتی یک ساله همراه بیمه دریافت کنند.می توانید در هنگام انتخاب محصولات بر روی گزینه گارانتی کلیک نمایید و محصولات دست دوم را با گارانتی و بیمه خرید نمایید.در هنگام خرید لپ تاپ و پرینتر نو هم می توانید گارانتی ذکر شده در صفحه محصولات را انتخاب نمایید.در وب سایت شاهین استوک گارانتی یک ساله لپ تاپ دست دوم,گارانتی دو ساله لپ تاپ دست دوم,گارانتی پرینتر دست دوم جز خدمات برتر به مشتریان گرامی می باشد.

سرویس مهلت تست ۱۱ روزه شاهین استوک

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، شاهین استوک با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا ۱۱ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت شاهین استوک محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۱۱روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط متخصصان فنی شاهین استوک کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.
آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.برای استفاده از سرویس تضمین تعویض ۱۱ روزه شاهین استوک، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط شاهین استوک دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

 

شاد وپولدار باشید.

شاهین استوک

 

بالا