برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
انواع کسب و کار
به کاری که شما برای امرار معاش و گذران زندگی انجام می دهید،  کسب و کار  گویند. شاید دیدن تعریف  کسب و کار در ابتدای مطلب کمی برای شما عجیب باشد اما باید در نظر داشته باشید که کار انجام شده حتما باید موجب درآمد زایی شود تا نوعی کسب و کار  محسوب شود. کارهایی که به منظور کمک رسانی به خلق و برای تفریح یا انگیزه های دیگر انجام می شوند، قاعدتا  کسب و کار  محسوب نمی شود.  کسب و کار  انواع مختلفی دارد، برای مثال می توان به کسب و کارهای خانگی اشاره کرد که امروزه رونق بسیار زیادی را تجربه کرده اند. انواع دیگر  کسب و کار  عبارتند از کسب و کارهای اینترنتی که لزوما خانگی نیستند و خدمات این کسب و کارها از طریق اینترنت انجام می گیرد.  کسب و کار  دیگر می تواند مشاغل واقعی که خدمات حضوری را ارائه می دهند باشد، این مشاغل از نظر شرایط کاری و خطرات و حتی میزان سوددهی با هم متفاوت می باشند. مقایسه کسب و کارها با هم کاری دشوار می باشد و به راحتی امکان پذیر نمی باشد.
نکات مهم در کسب و کار
برای دارا بودن یک  کسب و کار  موفق در قدم اول باید نوع کاری که می خواهید انجام دهید را به طور کامل مشخص کنید، برای آن برنامه ریزی کنید و طرحی بریزید.  تمامی شرایط را باید در نظر بگیرید و احتمالات را باید به دقت بررسی کنید. از نظر میزان سود دهی و کاربردی بودن کار مورد نظر باید دقت نظر زیادی داشته باشید.
استفاده از یک تیم کاری و متعهد و افراد خبره و توانا درعرصه مورد نظر شما می تواند میزان موفقیت شما را به میزان زیادی بالا ببرد. شاید شما روزی بتوانید فردی کارآفرین شوید و کسب و کارهای زیادی را برای افراد نیازمند به کار ایجاد کنید. بدون شک با در پیش گرفتن این رویه در کار خود موفق خواهید بود و به بهترین فرد یا تیم در حوزه انتخابی خود تبدیل خواهید شد.
بالا