برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نگهداری از وسایل مربوط به خانه
در ابتدا باید ذکر کنیم که به وسایلی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرند و در منزل بسیار کاربردی و مهم هستند، وسایل مربوط به خانه گویند. نگهداری از وسایل مربوط به خانه  می تواند کار دشواری باشد. البته اگر از هر وسیله  مربوط به خانه  در جای خود استفاده شود، این وسایل آسیب کمتری می بینند.  لوله کویل یخچال ها نباید گرد و خاک زیادی را بر روی خود داشته باشند، این مساله می تواند به مرور سبب ایجاد اختلال در آن ها شود. برفک های سفید و زیبا موجود در یخچال، شاید شما را به یاد برف زمستانی بیاندازد اما به یاد داشته باشید که هیچ برفی را نباید بدون پارو کردن رها کرد. پس باید برفک های یخچال را مرتب تمیز کنید.
ماشین لباسشویی از دیگر وسایل مربوط به خانه است که هیچ گاه نباید بیش از حد مجاز پر شود. همانطور که پر شدن معده انسان می تواند به معده آسیب وارد کند، بنابراین شکم لباسشویی نباید بیش از حد مجاز پر شود. لوله و دکمه های لباسشویی نباید ارتباط مستقیمی با رطوبت داشته باشند، رطوبت اثر بسیار مخربی را بر روی آن ها خواهد گذاشت.
ماشین ظرفشویی نیز می تواند یکی از مهم ترین وسایل  مربوط به خانه  باشد، اگر می خواهید مجبور به شستن ظرف ها در سینک ظرفشویی و یا در کنار جوی آب نشوید، باید نکات زیر را برای نگهداری از ماشین ظرفشویی رعایت فرمائید.
ظرف ها را در بازه زمانی مشخصی بشوئید، بهتر است ساعات روشن بودن آن کم شود و ظروف بیشتری در هر نوبت شسته شود. دور تند دستگاه را در شرایط عادی به فراموشی بسپارید و سعی کنید فقط در موارد اضطراری از آن استفاده کنید.
نکاتی در مورد خرید وسایل مربوط به خانه
وسایل  مربوط به خانه  را باید کد بانوی خانه انتخاب کند و برای این کار باید اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشد.  برای خرید تمامی وسایل مربوط به خانه  اولین و مهم ترین نکته کیفیت آن است. پس باید به برچسب انرژی وسایل برقی توجه ویژه ای داشته باشید. همچنین در مورد خرید  وسایل  مربوط به خانه فقط با افراد مورد اطمینان خود مشورت کنید و از فروشنده بخواهید که تمام ویژگی های وسیله مورد نظر شما را در فاکتور نوشته و امضا کند. این ترفند برای تشخیص کیفیت کالا بسیار ضروری است.
بالا