برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
هرگز وسایل شخصی را به کسی قرض ندهید
همه ی ما در زندگی دارای وسایل شخصی هستیم که از جمله آن ها می توان به شانه، حوله، مام، لیف، مسواک، برس و ... اشاره کرد البته یادتان باشد این وسایل شخصی را در اختیار کسی قرار ندهید و از کسی هم نگیرید زیرا این گونه از وسایل شخصی با سلامت و بهداشت شخص مستقیما در ارتباط می باشد و اگر به صورت مشترک استفاده شود موجب بیماری می شود.
 وسایل شخصی بهداشتی
همانطور که می دانید همه ی ما در کنار خانواده و دوستان صمیمی زندگی و معاشرت می کنیم  و گاهی به علت دوست داشتن  و صمیمیت بسیار وسایل شخصی را در اختیار آن ها می گذاریم غافل از این که ممکن است بیماری و عفونت انتقال یابد و بدون آن که بدانیم در بدن طرف مقابلمان چه اتفاقی می افتد.پس به نگاه اول اعتماد نکنید و با خود نگویید هیچ مشکلی پیش نمی آید این مورد را جدی بگیرید.
ولی گاهی اوقات برخی از افراد آگاهی کامل و درک درستی از این موضوع ندارند و حتی ممکن است بدون اجازه از وسایل شخصی شما استفاده کنند که این خیلی بد است.پس باید در این مورد حواستان را بیشتر جمع کنید که این گونه وسایل را در دسترس افراد قرار ندهید که بعد خدای نکرده دچار مشکل شوید.
از جمله مهم ترین وسایل شخصی که در بالا به آن ها اشاره کردیم می توان به حوله اشاره کرد:
همانطور که می دانید وارد هر خانه ای که می شوید یک حوله در دستشویی آویزان است و همه از آن استفاده می کنند حتی مهمان، که این کار کاملا اشتباه است و حوله یک وسیله ی کاملا شخصی است.
در کنار این مورد حتی استفاده کردن به طور مشترک از ریش تراش یا ژیلت کار بسیار خطرناکی است، زیرا عامل انتقال بیماری خونی می باشد از جمله ایدز و هپاتیت.
حوله از آنجایی که همیشه استفاده می شود و مرطوب است محل خوبی جهت رشد انواع میکروب ها است پس بعد از هر استفاده ای در هوای آزاد قرار دهید تا کاملا خشک شود.
بالا