برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

شاهین استوک ضمانت اصل بودن کالاها را تضمین می نماید.در فروشگاه آنلاین شاهین استوک تمامی لپ تاپ های نو و پرینترهای آکبند از لحاظ کیفیت، قیمت  و اعتبار تولیدکنندگان و همچنین اصل بودن کالا، تضمین می شوند.

شاهین استوک فقط آن دسته از محصولاتی که دارای کیفیت لازم و قابل استفاده در خطوط تولید میباشد را عرضه می نماید و از ارائه آن دسته از محصولات که دارای منابع نامشخص و برند جعلی میباشند، به شدت اجتناب می نماید.

در زمینه محصولات استوک هم به شما تضمین می دهد که این محصولات از لحاظ کیفیت,قیمت وکارکرد فنی بررسی شده اند.لازم به ذکر است با توجه به نوع حوزه کاری و نوع کارکرد خود، گاهی ممکن است محصول خریداری شده کارایی لازم در آن زمینه را نداشته باشد که این دلیل بر بی کیفیت بودن و یا غیر اصل بودن محصول محسوب نمی گردد، لذا از مشتریان محترم خواهشمندیم در هنگام انتخاب نوع محصول و مطابقت مشخصات فنی کالای مورد نظر، تمامی جوانب مربوطه را لحاظ فرمایند.

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت شاهین استوک توسط  نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

در فروشگاه آنلاین شاهین استوک انواع لوازم صوتی و تصویری را می توانید با لپ تاپ وپرینتر تعویض نمایید.اگر لوازم صوتی و تصویری دارید که از آن استفاده نمی کنید می توانید آن را با لپ تاپ,مانیتور,کیس و پرینتر تعویض کنید.

داشتن حق تعویض کالا به این مفهوم است که شما می توانید کالا را پس بدهید و یک کالای دیگر بجای آن انتخاب کنید.

موارد زیر را در نظر بگیرید:

قبل از اینکه پول کالا را بدهید سوال کنید آیا آن فروشگاه “حق تعویض” دارد یا نه.
مطمئن شوید که “حق تعویض” شما مثلاً در قبض خرید ثبت شود.
قبض خرید کالا را نگهداری کنید.
کالا را به موقع پس بدهید.
کالا را در همان وضعیتی که خریداری کردید پس بدهید.
در فروشگاه شاهین استوک شما بعد از خرید لپ تاپ,پرینتر و تلفکس و سایر محصولات می توانید تا یازده روز آن را پس بدهید.

با داشتن “حق تعویض” نمی توانید پول خود را پس بگیرید.
گاهی اوقات وقتی می خواهید کالایی را تعویض کنید یک “قبض بستانکاری” به شما داده می شود. در اینصورت می توانید بعداً کالای دیگری را در همان فروشگاه خریداری کنید. یعنی پول خود را مانند مواردی که “خرید آزاد” کرده اید، پس نمی گیرید.

شما حق دارید نسبت به یک کالای دارای نقص شکایت کنید
اگر کالا نقص یا اِشکالی داشته باشد می توانید شکایت کنید. این امر با تمایل شما به تعویض کالا فرق می کند. اگر کالا نقص یا اِشکالی داشته باشد بایستی با فروشنده تماس بگیرید و بگویید که از کالایی که خریده اید راضی نیستید. شما همچنین باید بگویید که چرا فکر می کنید کالا نقص یا اِشکالی دارد.

اغلب در فروشگاهها می نویسند “کالای حراجی تعویض نمی شود”، که می تواند براحتی باعث سوء تفاهم شود. اگر کالای حراجی نقص یا اِشکالی داشته باشد حق دارید دقیقاً مانند زمانی که یک کالایی که عادی خریداری شده باشد، شکایت کنید. اما فروشگاه برای آن کالا “حق تعویض” در نظر نمی گیرد.

بالا